Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com

Fabrika Bakım Onarım

bakim-onarim_fabrika
fabrika_bakim-onarim
fabrika-bakim-onarim
fabrika-bakım_tadilat

Fabrika sürekli hatasız işlemesi gereken bir yapıdır. 24 saat hizmet verebilme teknolojisi ile inşa ediler bu yapıların hem teknik hem de inşaat ihtiyaçları anlamında eksiksiz çalışması ticari sistemin aksaklığa uğramadan çalışmasını sağlayacaktır. İnşaat bakım ve onarım anlamında ortaya çıkan maliyetler çoğu zaman firmaların bu işleri ertelemesine ya da detaylı hizmet almak yerine geçici çözümlerle eksik şekilde çalışmalarına devam etmelerine neden olmaktadır.

Bakım onarım hizmetleri iş güvenliği içinde büyük önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayı alınan hizmet kesinlikle güvenilir, tecrübeli ve kurumsal ellerden çıkmalıdır. Teknik şartnamesine uygun hareket eden ihtiyaçlarınıza eksiksiz şekilde hem teknik hem de personel anlamında karşılayabilecek bir ortak bulmak bakım onarım aşamasının en önemli detayı olarak ön plana çıkmaktadır.

Fabrika bakım onarım işlemleri süreklilik isteyen çalışmalardır. Hizmet aldığınız firmanın devamlılık gösterecek kalitede iş yapma düzenine ve yapısına sahip olduğuna mutlaka dikkat edin. Bakım onarım çalışmaları periyodik olarak yapılmalı aksayan noktaların öngörüsü hizmet aldığınız firma tarafından yapılarak detaylı projelendirme aşamasının hemen ardından işleme konmalıdır. Sürekli olarak ölçümleme, denetleme bakım onarım aşamasının kalıcı faydalar sağlaması noktasında olmazsa olmazdır. Fabrikanız ülkemiz içinde büyük bir değerdir, değerinizi değerli ellere teslim ediniz.