Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com

Ev Uygulama Projeleri

konut_uygulama-projesi
konut-uygulama-projesi
konut-uygulama-merdiven
konut-uygulama-proje-salon
konut_uygulama_yatak_odası
konut_uygulama-mutfak

Full Tadilat mimarları sizi yaşam alanınızda daha rahat hissettirecek, güne iyi başlamanızı sağlayacak konutlar tasarlıyor. İnşa ekibi ise mimarların tasarımları doğrultusunda en kaliteli, size en uygun projeleri gerçeğe dönüştürüyor.

Tamamen modern, yenilikçi ve konforlu bir evde yaşamaya ne dersiniz?

Evlerimiz günün kargaşasından ve stresinden kurtulup kaçıp sığındığımız kalelerimizdir. Huzuru bulduğumuz, günün yorgunluğundan uzaklaştığımız evlerimiz, kendimizi mutlu ve rahat hissettirecek şekilde tasarlanmalı ve dekore edilmelidir.

Konut salonları hem günlük yaşama alanlarımız hem de misafir ağırladığımız mekanlar olduğundan salon dekorasyonu hem kullanışlı, hem rahat, hem de oldukça şık olmalıdır. Duvarlarda kullanacağınız malzemelerden, zemin kaplama malzemesine, aydınlatma sisteminden mobilyasına, koltuk ve perde kumaşlarından aksesuarlarına kadar uyum içinde olması gerekmektedir. Bu uyumun yanında dekorasyon tarzı da size hitap etmeli ve mutlaka size özel döşenmelidir.

Mutfak tasarımı ve dekorasyonunda öncelikle kullanılacak malzeme seçimi çok önemlidir. Mutfak için seçilecek malzemenin sürekli buhar ve suyla temasta olduğu için dayanıklı olması göz önünde bulundurulmalıdır.

Konutların banyo, mutfak gibi alanlarının tasarımında, insanların kendi yaşam alanlarında farklılaşabilmelerini mümkün kılmak için renk ya da desen olarak çok baskın malzemeler kullanmamayı, üzerine koyulacak her renk mobilya ve aksesuara uyum sağlayabilecek seçimler yapmaya, bunu yaparken de mekanların silik, soğuk ve kimliksiz olmamasına özen gösteriyoruz.

Unutmayın; konut uygulaması ve dekorasyonda aksesuarın etkisi tahmin edilenden çok daha fazladır.